Oddaj puste tonery

Zwrot pustych tonerów w Ecotonery. Jak to działa?

 

Jako klient możesz bezpłatnie oddać zużyte materiały eksploatacyjne firmy Asarto lub Tiom, zakupione wcześniej w naszym sklepie. Zwrotu możesz dokonać podczas zakupu, wystarczy zaznaczyć: Dlaczego należy zwracać zużyte materiały eksploatacyjne?

Tonery, tusze, bębny i inne materiały eksploatowane w drukarkach są odpadami szczególnie niebezpiecznymi dla środowiska. Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do utylizacji pozostałości po materiałach eksploatacyjnych.

W jaki sposób możesz oddać nam zużyte tonery i tusze?

Wystarczy zaznaczyć podczas zakupu: "DARMOWA utylizacja produktów Asarto i Tiom"

Po otrzymaniu takiej informacje przekażemy drogą e-mailową szczegóły zwrotu zużytych tonerów, tak aby bezpiecznie do nas dotarły. 

Jakie z tego płyną korzyści?

Oddając nam swoje tonery masz pewność, że zostaną one zutylizowane w ekologiczny sposób, dzięki czemu możesz przyczynić się do ochrony środowiska. Nieprawidłowo składowane odpady po materiałach eksploatacyjnych są również źródłem problemów - trudno jest je składować przez ich nieregularny rozmiar, a nieprawidłowe ich przechowywanie może skutkować uszkodzeniem się opakowania i rozsypaniem substancji znajdujących się w środku. Dzięki nam możesz pozbyć się tego problemu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl